8 ایده فوق العاده برای چاپ لباس بچگانه

چاپ عکس روی لباس بچگانه

به اشتراک بگذارید :‌

مهم ترین ویژگی های لباس بچگانه

لباس های بچگانه علاوه بر کیفیت خوب و جنس مناسب باید دارای طرح هایی جذاب و بامزه باشند. انتخاب طرح روی لباس بچگانه به سلیقه پدر و مادر کودک و گاها به مناسبتی که لباس را برای آن تهیه میکنند بستگی دارد. با اینکه تنوع طرح و رنگ در لباس های بچگانه بسیار زیاد است ولی باز هم ممکن است طرحی که دقیقا مطابق سلیقه خودتان باشد را پیدا نکنید یا مثلا لباس بچگانه برای یلدا یا جشن دندونی را نمیتوانید در فروشگاه ها پیدا کنید. در چنین مواقعی شاید بهتر باشد چاپ بادی زیردکمه ای یا تیشرت بچگانه با طرح دلخواه خودتان را امتحان کنید.

بادی ها و تیشرت های بچگانه در سایزهای مختلف موجود است که میتوانید با توجه به سن و سایز فرزندتان آن ها را تهیه کنید. بادی زیردکمه آستین کوتاه برای روزهای گرم سال و بادی زیردکمه آستین بلند برای روزهای سرد پیشنهاد میشود.

برای انتخاب طرح روی لباس بچگانه هیچ محدودیتی وجود ندارد. میتوانید عکس خودتان، شخصیت کارتونی مورد علاقه قرزندتان یا حتی متن و طرح های دیگری چاپ کنید. طرح شما هر رنگی که باشد ما آن را با کیفیت روی لباس چاپ میکنیم.

در این مطلب ایده های جذابی برای طرح روی تیشرت و زیردکمه ای بچگانه به شما معرفی میکنیم که شما میتوانید از آنها برای سفارش چاپ روی تیشرت بچگانه یا چاپ روی زیردکمه ای بچگانه استفاده کنید.

لباس نوزادی برای عکاسی بارداری

عکاسی پدر و مادر

اگر میخواهید عکس هایی زیبا از این دوران به یادماندنی ثبت کنید پیشنهاد میکنیم که به داشتن یک زیردکمه ای با طرح های فانتزی و بامزه فکر کنید. عکس های زیر را ببینید. با توجه به سلیقه خودتان یکی از این طرح ها را انتخاب کنید و عکس های متفاوتی ثبت کنید.

ایده عکاسی بارداری با زیردکمه ای بچگانه

 عکاسی خواهر و برادر با بادی و تیشرت بچگانه متفاوت

بهتر است فرزند بزرگترتان (اگر دارید) هم در عکس های بارداری حضور داشته باشد و او را هم در این خوشحالی شریک کنید. طرح های پیشنهادی زیر مناسب عکاسی بارداری با فرزند بزرگترتان است.

زیر دکمه ای و تیشرت بچگانه برای خواهر و برادر

برای دوقلوها

داشتن دوقلو برای همه پدر و مادرها سوپرایز بزرگی است. این سوپرایز را در عکس هایتان ثبت کنید. عکس های زیر طرح هایی است که برای عکاسی بارداری دوقلوها میتوانید از آنها ایده بگیرید.

بادی بچگانه برای دوقلوها

ثبت تولد

لباسی که کودکتان در اولین ساعت های تولدش می پوشد در عکس های زیادی ثبت می شود. برای بامزه شدن این عکس ها ایده دارید؟ اگر چیزی به ذهنتان نرسیده پیشنهاد های زیر را ببینید و ایده بگیرید.

زیردکمه ای بچگانه با طرح دلخواه

سوپرایز خانواده با زیردکمه ای بچه!

خانواده تان را با یک سوپرایز ویژه از باداریتان باخبر کنید. مهم نیست این سوپرایز برای پدر کودکتان است یا میخواهید پدربزرگ و مادربزرگش را غافلگیر کنید. ایده هایی جالبی برای این کار وجود دارد که حتما خاطره خوبی از این روز برایتان خواهد ساخت.

سوپرایز بارداری
چاپ لباس بچگانه برای سوپرایز خانواده

جشن تولد با یک ست خانوادگی

بچه ها علاقه زیادی به جشن تولد دارند. خیلی از آن ها دوست دارند لباسی با طرح شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان بپوشند یا شاید بخواهید تم لباس داشته باشید و همه اعضای خانواده یک شکل لباس بپوشید. با چاپ طرح دلخواه روی لباس میتوانید تیشرت و بادی با عکس دلخواه خودتان را سفارش دهید و با هم ست کنید.

ست خانوادگی با تیشرت بچگانه برای تولد با طرح دلخواه

زیردکمه ای جشن دندونی

یکی از بهانه هایی که برای جشن گرفتن داریم، درآمدن اولین دندان فرزندمان است. در اینجا طرح هایی برای چاپ روی زیردکمه ای به شما پیشنهاد میکنیم که این روز را ماندگارتر کند.

زیردکمه ای با طرح جشن دندونی
بادی با طرح دندونی

جشن های ملی مثل شب یلدا و نوروز

برای چنین مناسبت های مهمی لباس های زیبا که اصالت ایرانی را با طرح های کودکانه تلفیق کند را میتوانید از فروشگاه آنلاین ما تهیه کنید. همچنین میتوانید ست خانوادگی برای نوروز یا یلدا بخرید.

تیشرت بچگانه برای شب یلدا
زیردکمه ای بچگانه برای عید نوروز

مطالب بیشتر از وبلاگ...

برای دیدن لیست کامل محصولات ما به صفحه زیر بروید...

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به سایت