راهنمای انتخاب سایز تیشرت های چاپ نگاه

به اشتراک بگذارید :‌

یکی از زیبایی های لباس در انتخاب طرح آن است که به لطف امکان چاپ طرح دلخواه روی تیشرت، میتوانید طرح روی لباستان را خودتان انتخاب کنید. مورد دیگر در زیبایی وشیک بودن لباس انتخاب سایز مناسب است. انتخاب سایز مناسب باعث می شود که لباس روی بدن به خوبی قرار بگیرد و زیباییش را دوچندان میکند. با مطالعه راهنمای انتخاب سایز تیشرت میتوانید، سایز دقیق تیشرت خود را انتخاب کنید.

به طور کلی تیشرت های موجود در چاپ نگاه در دو دسته تیشرت بزرگسال و تیشرت بچگانه ارائه می شود. تیشرت های بزرگسال یونیسکس هستند یعنی هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب هستند. همه تیشرت ها سایزبندی دارند و مشتری میتواند با انتخاب سایز، یک تیشرت با سایزمناسب خودش خریداری کند.

نکته ای که در انتخاب سایز مناسب تیشرت وجود دارد، اندازه گیری درست مطابق ژورنال تیشرت های ما است. اگر با توجه به راهنمایی های ما سایز تیشرتتان را اندازه گیری و انتخاب کنید، امکان اشتباه کمتری وجود خواهد داشت.

انتخاب سایز تیشرت های بزرگسال

تیشرت های بزرگسال در سایزهای S, M, L, XL, XXL  موجود است. شما با اندازه گیری عرض و ارتفاع تیشرت مطابق عکس زیر میتوانید بهترین سایز تیشرت را برای خودتان انتخاب کنید.

برای این کار لازم است یکی از تیشرت هایی که سایزش برایتان مناسب است را روی یک سطح صاف پهن کنید. با یک متر عرض و ارتفاع تیشرت را همانطورکه در عکس نشان داده شده اندازه گیری کنید. سپس این اندازه ها را با جدول زیر مقایسه کنید و بهترین سایز را برای خودتان انتخاب کنید.

فرض کنید اندازه های اندازه گیری شده برای عرض و ارتفاع به ترتیب 47 و 63 باشد. با توجه به جدول سایز شما بین سایزهای M  و L است. انتخاب بین این دو به سلیقه خودتان بستگی دارد که میخواهید لباس تنگ تر یا گشادتر باشد(ممکن است اندازه های دقیقا مطابق جدول باشد که در آن صورت انتخاب بسیار راحت خواهد بود😊)

راهنمای انتخاب سایز تیشذت بزرگسال ویچگانه

سایز تیشرت بچگانه

برای انتخاب سایز تیشرت بچگانه هم به همین روش اندازه گیری و انتخاب کنید. تیشرت های بچگانه در پنج سایز از سایز 0 تا 4 موجود است. جدول زیر، سایزبندی تیشرت بچگانه را نشان می دهد.

سایز زیردکمه ای بچگانه(بادی بچگانه)

زیردکمه ای های موجود در چاپ نگاه دو مدل آستین بلند و آستین کوتاه دارند. هر کدام از مدل ها در سه سایز1،2و3 موجود است. برای انتخاب سایز زیر دکمه ای فقط کافی است از عکس پایین کمک بگیرید.

راهنمای انتخاب سایز زیر دکمه ای بچگانه

جدول سایزبندی

در جدول زیر میتوانید سایز همه لباس های موجود برای چاپ طرح دلخواه را ببینید و تطابق اندازه ای که گرفتید و این جدول سایز مناسب را انتخاب کنید.

جدول سایزبندی تیشرت

مطالب بیشتر از وبلاگ...

برای دیدن لیست کامل محصولات ما به صفحه زیر بروید...

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به سایت